Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy?

Kamil Lewandowski

Założyciel Piłkarskiego Państwa Środka, redaktor naczelny i wydawca przewodnika “Futbol za Wielkim Murem”, montażysta treści video na kanale YouTube. W Chinach bez sympatii klubowych, ale z sympatiami personalnymi: chińskie talenty, Paulinho, Adrian Mierzejewski, Li Tie.

Poza piłką w Chinach: seriale (team The Office & Breaking Bad), szachy (team JKD), gry planszowe i video, brawurowa jazda samochodem Cinquecento.

Nie lubi zimy, disco polo i piłki na Bałkanach. Jego pomysłem było, żeby każdy w tej rubryce pisał o sobie w trzeciej osobie.

                                                        Maciej Łoś

Współtwórca Piłkarskiego Państwa Środka, autor artykułów do przewodnika „Futbol za Wielkim Murem”. W CSL bez jednego ulubionego klubu, sympatyzuje z Beijing Guo’an i Shanghai Shenhua. Zgłębia wiedzę na temat drugiej i trzeciej ligi chińskiej, śledzi piłkę na Tajwanie i w Hong Kongu.

Prywatnie fan Barcelony, kolekcjoner koszulek piłkarskich z całego świata (ponad 550 sztuk), student kierunków lingwistycznych, aktualnie doskonali hiszpański i uczy się szwedzkiego. Sinolog, entuzjasta chińskiej kultury, historii i kuchni. Plan na przyszłość: odwiedzenie nieoczywistych zakątków Chin, jak stepy Mongolii Wewnętrznej i mroźne zakątki Heilongjiangu na północnym wschodzie.

Władca Pierścieni, Football Manager, Robert Makłowicz.

COLSON CHAN

Redaktor na pilkachiny.pl, autor artykułów w przewodniku “Futbol za Wielkim Murem”. W samych Chinach bez sympatii klubowych, ale skupiony na Chińczykach za granicą, talentach z Państwa Środka i piłkarzach naturalizowanych.

Redaktor “Polskie newsy piłkarskie po chińsku”. Jego największym idolem jest Robert Lewandowski. Fan polskiej piłki nożnej i kibic Lecha Poznań.

Poza piłką lubi oglądać amerykańskie filmy. Odwiedzenie Polski to jeden z jego celów na przyszłość.