SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chcesz się u nas zareklamować?

Ale super! Napisz nam w mailu o co chodzi, co możemy dla Ciebie zrobić i jak widzisz naszą współpracę. Jeśli nie masz pomysłu na współpracę, ale mimo to chcesz z nami działać, to my coś wymyślimy (mamy sporo pomysłów!).

business
Chcesz współtworzyć projekt?

Takich jak my nie ma w Polsce zbyt wielu. Bo kto normalny interesuje się piłką nożną w Chinach? No właśnie! Więc jeśli jesteś tak samo nienormalny jak my, to pisz śmiało, chętnie Cię wchłoniemy do projektu.

tworzyć
Zauważyłeś błąd na stronie?

Trochę wstyd. Chociaż z drugiej strony wstyd to kraść, więc wstydu nie ma. Niemniej miło nam, że uważnie czytasz naszą stronę i wyłapałeś chochlika. Jak chochlików jest więcej, to przepraszamy, bo co więcej można zrobić? Daj nam znać, gdzie się walnęliśmy (jak dodasz w wiadomości link, to będziesz podwójnie super), a my się poprawimy, a już na pewno wyciągniemy wnioski.

bład
Masz problem z naszym sklepem?

Wzięliśmy Twoje pieniądze i nie dostałeś produktu? Nie możesz czegoś zamówić? Coś się popsuło i nie było Cię słychać? To już gruba sprawa, ale nie takie sprawy rozwiązywaliśmy, więc pisz do nas maila koniecznie, a my jak najszybciej podziałamy tak, żebyś nie opuścił naszej strony w złym humorze.

shop
Masz z nami problem?

To z jednej strony przykre, z drugiej… podwójnie przykre. Zamiast robić publiczną dramę, pisz do nas na maila, powiedz nam, co Ci leży na sercu i co możemy zrobić, abyś zmienił o nas zdanie. Musimy znaleźć konsensus, porozmawiać znaczy.

problem
Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to przyda Ci się to: